Євген Селезньов у “Поділлі”?

Саме про такий варіант розв’язання конфлікту між самим футболістом та тренером “Колоса” Русланом Костишином, стало відомо від наближених до керівництва ковалівського клубу людей.

Зважаючи на дружні, навіть родинні стосунки між нинішнім клубом Євгена та хмельницьким “Поділлям”, такий варіант не є виключеним. А, враховуючи вдалий минулорічний експеримент із камерунцем Нгамбою, який за півроку у подільському клубі набрав непоганої форми і зараз починає ставати гравцем основи ковалівців, то навіть – реалістичним.

За словами Джумбера Хінкалішвілі, що представився агентом і Нгамби і Селезньова, зараз питання лише в бажанні самого Євгена.

Задовольнити усі бажання такого іменитого гравця, як Селезньов, уже пообіцяв власник декількох хмельницьких пабів Сергій Пєналь і закликав футболіста не думати, а їхати пошвидше в “Поділля”.

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин на питання про таке підсилення команди нашого міста відповів наступне: “Минулого року ми в 15 рейтингах зайняли місця з першого по шосте, навіть там де було лише п’ять учасників. Створили 14 999 нових робочих місць. Прихід такого гравця може стати ювілейним, 15-титисячним новоствореним робочим місцем. І це буде справжня, наша з вами Команда!”

До приїзду у місто такого великого футболіста найпершими почали готуватись маршрутчики – як відомо, скоро проїзд в автобусах буде уже по 8 грн. Тролейбусники обмежились скромною “п’ятіркою”.

Зірки світового спорту, і не тільки, привітали такий розвиток кар’єри найкращого українського бомбардира: К. Роналду “Після Ювентуса тільки в Хмельницький!”; Л. Мессі “Заздрю Євгену. Якби я міг, був би вже на станції Гречани”; Є. Леоненко “Щоночі шкодую, що мене перехопило “Динамо”, коли я однією ногою вже був в “Поділлі”. Раджу Селезньову не повторювати моїх бути…, ой помилок”; Р. Ахмєтов “В моєму серці Селезньов назавжди залишиться “шахтарем”, але я розумію, що він гідний бути “подолянином”; В. Зеленський “Сдєцтва за “Поділля”, дякую, дуже дякую”

Ми слідкуємо за розвитком подій. Наступний репортаж по цій темі вийде завтра або післязавтра, або після післязавтра, але це точно буде уже не Перше квітня.

Будь яке співпадіння з реальними персонажами – просто співпадіння!

Random Posts

One thought on “Євген Селезньов у “Поділлі”?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*