100 днів до місцевих виборів. Результати нашого опитування.

100 днів до місцевих виборів. Результати нашого опитування.
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Верховна рада прийняла постанову про призначення чергових місцевих виборів, що по закону повинні відбутись 25 жовтня.

Ситуація, що склалась у Хмельницькій міській раді за нинішньої каденції може викликати заздрість навіть у депутатів “Слуги народу” у Верховній раді. Оскільки такого “турборежиму” на сесіях мало де побачиш. Практично всі питання узгоджуються ще до голосування і сам процес прийняття рішень нагадує радянські збори – “За” 100%, “Проти” і “Утримались” майже завжди дорівнюють нулю.

Також цей склад нашої міської ради відмітився відсутністю не тільки опозиції більшості і міському голові, а й конфліктів всередині як таких. Очевидно, що заслуга в цьому діючого міського голови, що зумів задовольнити інтереси всіх політичних груп і окремих депутатів зокрема.

Єдиним провалом в діяльності команди Симчишина (тоді ще “команди” з маленької літери) стали вибори до Верховної ради, де Віталій Діденко, якого підтримувала міська влада і Олександр Симчишин особисто, програв кандидату від “слуг” Миколі Стефанчуку.

Видно, що на Гагаріна 3 зробили висновки з тієї невдачі і вирішили “бити ворога його ж зброєю”. Так як і в випадку з “Слугою народу”, де, крім Зеленського, ніхто б не назвав і трьох членів списку партії, так і в новоствореній партії “Команда Симчишина” хмельничани навряд чи знають когось, крім того чиїм іменем партія названа. Але ця партія уже претендує на перемогу на місцевих виборах. А вибори міського голови, поки що, взагалі виглядають безальтернативними. Рівень довіри до нинішнього голови просто феноменальний.

Довгий час Хмельницьким ходили чутки про напружені стосунки між Олександром Симчишином та представниками обласної та київської влади. Міська рада та ОДА часто наввипередки повідомляли про коронавірусні новини, ніби змагаючись, хто більше думає про хмельничан. Народні депутати від “СН” в інтерв’ю жалілись на відсутність співпраці із міською владою. Але все закінчилось з приїздом в Хмельницький Президента та спільним кавуванням.

Як видається зараз – Президент зрозумів, що із нашим міським головою йому краще бути в хороших стосунках. А Олександр Симчишин особливо і не проти. Він не був помічений в виступах проти нинішнього Президента, як багато його колег, які навіть партію створили для спільного походу на місцеві вибори. Його “запас міцності” довіри хмельничан дозволяє бути впевненим не тільки у власній перемозі, а й в єдиному, в чому київстка влада могла створити йому незручності – в складі майбутньої міської ради. Він із великою ймовірністю буде про-симчишинським. Тому, якщо, наприклад, Віталію Кличку у Києві довелося із “слугами” домовлятися, оскільки його особиста перемога на виборах не буде підкріплена перемогою і тих сил, що його підтримують. То Олександр Сергійович – один із небагатьох міських голів, що може виступати в діалозі з київською владою з позиції якщо не сили, то не молодшого партнера точно.

Але це все те, що видається на даний момент. Можна сказати – лише припущення, окрема думка. А як буде далі покаже життя і робота всіх учасників виборів.

Результати нашого інтернет-опитування теж не претендують на істину в останній інстанції. Воно не є соціологічним, це лише відображення думки відвідувачів нашого сайту в даний час. Але чисто інтуїтивно, то ці дані не дуже далекі від правди.

Результати:

Вкажіть ваш вік

В якому районі міста ви живете?

За кого з кандидатів на посаду міського голови ви проголосуєте?

За яку політичну силу ви віддасьте свій голос на місцевих виборах?

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *