11 друзів Пономарьова. Наш земляк зібрав співаків і не тільки, для запису пісні до свята Пасхи

Олександр Пономарьов, популярний український співак родом із Хмельницького, повідомив про особливу ініціативу, яку організовує до свята Воскресіння Христового.

Про це артист розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Інстаграм.

“Колаборації у практиці українських артистів вже звична річ. Та до цьогорічного світлого Воскресіння Христового народний артист країни Олександр Пономарьов запросив не двох та не трьох друзів, а 11, ставши дванадцятим – заключним!”, – розповів він.

Участь у дійстві візьмуть DZIDZIO, Віктор Павлик, Тоня Матвієнко, Ольга Цибульська, Віталій Козловський, Тарас Тополя, Арсен Мірзоян, Злата Огнєвіч,  Наталія Холоденко та гості – настоятель монастиря в Грузії  та  оперний співак Хе Му з Китаю. Вони заспівають різними мовами в одній відеороботі.

Композицію обрали непросту – це піснеспів “Христос Воскрес”. З давніх часів християни усього світу виконували його однією мовою, але з різними мелодіями. Пономарьов вирішив створити єдину композицію, щоб об’єднати всіх людей.

Більше того, співак вирішив додати в піснеспів ще й мову Ісуса Христа. Вважається, що він та його учні говорили арамейською. Тож прихильники почують і її.

Прем’єру кліпу планують на Великдень, 2 травня.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*