6 січня 2022 року було зареєстровано інгаляційне отруєння хлором 16 дітей з Вінниччини, які напередодні перебували в аквапарку Хмельницького.

Про це повідомив Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб.

Згідно з офіційним повідомленням, 50 жителів смт Турбів (Вінницька область), серед яких 34 дитини віком від 2 до 7 років, відвідали аквапарк у Хмельницькому.

“Після відвідування аквапарку у 16 дітей з’явилися прояви гострого отруєння — сльозотеча, кашель, задишка різного ступеня важкості. Всі вони отримали медичну допомогу у Вінницькій обласній дитячій клінічній лікарні, після чого 13 дітей вирушили додому, ще 3 дітей було госпіталізовано до педіатричного відділення і відділення анестезіології та інтенсивної терапії”, – ідеться у повідомленні.

Попередньою причиною отруєння спеціалісти називають перевищення допустимого часу безперервного перебування в приміщеннях, де застосовуються речовини для дезінфекції, адже діти були в аквапарку з 08:30 до 16:30.

Інформацію про ймовірне отруєння вінницькі колеги передали до поліції Хмельницької області.

Слідчі за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 1 статті 325 Кримінального кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням», в межах якого проводять перевірку. Санкція зазначеної статті передбачає покарання у вигляді штрафу до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до трьох років.

Читайте також: Вихопив телефон з рук: у Славуті обікрали школярку 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *