50 призів для постійних абонентів ЕВЕРЕСТ™

Провайдер Інтернету та кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ надає хмельничанам не лише послуги високої якості та зразковий сервіс, але й пропонує приємний бонус – можливість виграти корисні призи. Традиційними стали щомісячні розіграші цінних подарунків серед нових абонентів мережі. Так, вже понад два десятки щасливих власників ноутбуків, телевізорів і планшетів користуються новенькою технікою.

Цього разу провайдер Інтернету і кабельного телебачення ЕВЕРЕСТ™ вирішив здивувати і своїх постійних абонентів, розпочавши 27 листопада 2020 року грандіозний розіграш 50 цінних подарунків. Кожен з абонентів, що вже користується Інтернетом до 100 Мбіт/с і дивиться яскраве кабельне телебачення від ЕВЕРЕСТ™, може випробувати фортуну і виграти телевізор, планшет, електронну книгу, мультиварку, побутову техніку, аксесуари тощо.

Умови участі дуже прості: достатньо бути активним користувачем якісних послуг ЕВЕРЕСТ™ і до 30 грудня 2020 року включно на сторінці розіграшу вказати необхідні дані. Визначення переможців методом випадкового відбору відбудеться у переддень Нового року — 31 грудня 2020 р. Тож мерщій реєструйтеся, щоб не втратити шанс виграти корисний подарунок під ялинку. Детальніше на сайті: https://km.everest24.com.ua/ua/club-everest/draw/

ЕВЕРЕСТ™ добре відомий хмельничанам як постачальник якісних і надійних послуг та цілодобового зразкового сервісу. Сучасна потужна волоконно-оптична мережа у Хмельницькому не має аналогів в Україні. Адже спроектована та побудована з нуля з урахуванням специфіки міста і потреб його мешканців, та використанням новітнього обладнання і передових технологій.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*