Більшість громадян України вважають, що держава розвивається в неправильному напрямі, свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

“Напрям розвитку країни як правильний оцінюють чверть опитаних (34%), як неправильний – 58%, не змогли відповісти – 8%”, – зазначено у звіті за підсумками дослідження, оприлюдненому у вівторок.

Наголошується, що за місяць частка тих, хто позитивно оцінює напрям розвитку держави, зросла – для порівняння, в липні вона становила 26%.

Водночас переважно більше тих, хто оцінює напрям розвитку держави як позитивний, серед молоді, а також жителів західних і центральних областей.

Опитування проводили в період із 2 до 4 вересня 2021 року методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Загалом було опитано 2 500 респондентів віком від 18 років і старше у всіх областях, окрім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Похибка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: не більше ніж 2,0%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *