90 тисяч застави за розбещення 9-літньої. В Славуті суд розглядає моторошну справу

90 тисяч застави за розбещення 9-літньої. В Славуті суд розглядає моторошну справу
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

До Славутського міськрайонного суду надійшло клопотання, порушене за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого за ч.1 ст. 125 КК, ч. 2 ст. 156 КК про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою строком на 60 днів без визначення розміру застави.

Згідно матеріалів досудового розслідування встановлено, що громадянин м. Славута, будучи на підпитку, хотів задушити дочку своєї співмешканки, малолітню дівчинку 9 років, і наніс їй легкі тілесні ушкодження в області грудної клітки та, крім того, в період часу з липня 2016 по серпень 2019 року підозрюваний з метою свого статевого задоволення розбещував неповнолітню, а саме, доторкався до неї, показував відео порнографічного характеру, про що свідчать покази свідків та самої дівчинки.

Сам підозрюваний в ч.1 статті 256 (розбещення неповнолітніх) своєї вини не визнає. На підставі наведених фактів, суд ухвалив застосувати підозрюваному запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів, але з внесенням застави у розмірі 91215 грн., яка може бути внесена як самим підозрюваним, так і іншою юридичною чи фізичною особою. Про подальший хід справи дізнаємося з гілки новин Славутського міськрайонного суду.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0
загрузка...

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *