Адміністраторку магазину побутової хімії в Старокостянтинові оштрафували на 17 з половиною тисяч грн. за порушення правил карантину

Старокостянтинівський районний суд оштрафував на 17 тис. грн адміністраторку місцевого магазину за порушення карантину.

Про це сказано у постанові від 21 січня, повідомляє НГП.

За даними адмінпротоколу, 21 листопада 2020 року о 14 год. 00 хв. будучи адміністратором магазину «Побутова хімія», не припинила діяльність субєкта господарювання, чим порушила п.п.4 п.15 постанови Кабміну №641 від 22.07.2020р. з змінами та доповнення постановою КМ України №1100 від 11.11.2020р. На судове засідання жінка не прийшла, про причини неявки не повідомила, заяв про відкладення розгляду справи від неї не надходило.

Вина адміністраторки підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення та письмовими поясненнями двох свідків.

Крім штрафу, жінка заплатить 454 грн. судового збору на користь держави. Нагадаємо, що у суботу, 21 листопада 2020 року в Україні діяв “карантин вихідного дня”.

У цей період протягом вихідних днів заборонялося приймання відвідувачів субєктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами.

Як писав НГП, Дунаєвецький районний суд визнав винним місцевого підприємця у порушенні правил карантину і оштрафував на 17 тис. грн. 21 листопада 2020 року близько 13 год. підприємець не припинив роботу магазину з продажу ритуальних товарів та здійснював прийом відвідувачів,

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*