Кажуть, що літо – пора відпусток і відпочинку. А коли не пора? Хіба восени чи взимку менше хочеться опинитися на гарячому пляжі чи в екзотичних горах, побачити старовинні пам’ятки чи надсучасні хмарочоси?

Саме тим, хто не любить сидіти на місці, хто шукає і знаходить прекрасне на нашій планеті і допомагає сайт туристичної агенції АНЕКС Тур.

Про компанію

АНЕКС Тур має більше 20 років досвіду успішної діяльності з організації відпочинку по всій планеті. На сьогоднішній день офіси компанії відкриті на багатьох курортах світу. Постійне розширення якості та географії послуг і любов до своєї справи допомогло компанії стати однією з кращих кращих в галузі. АНЕКС Тур став лідером туристичної сфери в більш ніж десяти країнах світу.

Тури

Компанія пропонує своїм клієнтам тури найрізноманітнішої тематики та спрямованості. Це і звичайні відпочинкові та «гарячі» тури в популярні країни з all inclusive, і екзотичні пропозиції в усіх можливих напрямках. Це можуть бути і весільні тури для молодят, екскурсійні і гірськолижні, молодіжні та сімейні, з дітьми і без, тощо.

Країни в які можна поїхати з допомогою АНЕКС Тур

Як забронювати тур?

Можна звернутись в офіс АНЕКС Тур в Києві, за адресою вул. Васильківська 32, метро Васильківська, вхід з фасаду. Там Вам допоможуть з усіма необхідними формальностями. Або на сайті anex-tour.com.ua, де процедура буде відбуватися наступним чином:

Бронювання турів онлайн агенція проводить в ручному режимі силами власних співробітників, що відрізняє АНЕКС Тур від онлайн сервісів, де цю функцію автоматизовано. Агенція бере на себе відповідальність за точність даних, що вводяться і повністю супроводжує Вас в усіх питаннях по туру.

Як придбати тур онлайн:

  • 1) Необхідно надіслати фотографії закордонних паспортів усіх учасників подорожі. Також потрібне фото громадянського паспорта (1, 2 сторінка і прописка) однієї людини з групи – для укладання договору. Співробітники агенції складають договір і рахунок для оплати та надсилають на вказану електронну адресу.
  • 2) Після оплати відбувається бронювання туру, з Вами ще раз зв’яжуться та перевірять усі дані.
  • 3) Після бронювання залишається дочекатися підтвердження від туроператора (наявності вільних місць в готелі та підтвердження авіаквитків).
  • 4) Після підтвердження, як тільки документи будуть готові – замовнику надсилається ваучер, авіаквитки та страховка на електронну адресу. Також їх можна забрати самостійно в турагенції за адресою: м. Київ, вул. Васильківська 32.

І не забувайте, що ніщо так не радує людей, які працюють над єдиною метою, як відгуки задоволених їхньою працею клієнтів. Бажаємо і Вам стати одними із тих, хто мав щастя співпрацювати з агенцією АНЕКС Тур та отримав найприємніші відчуття від подорожей, організованих її працівниками.

https://www.news.km.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *