Сьогодні, 2 лютого виповнюється п’ять років з дня смерті лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка.

Попри те, що в дитинстві Андрій мріяв стати водієм сміттєвоза, а за освітою він стоматолог, його життя – музика. Саме у цій сфері він прославився найбільше.

Батько Андрія, Віктор Кузьменко вразив зворушливою історією про те, як музика повертає до життя. Про це йдеться в ефірі «Правди. Наживо».

За словами Віктора Кузьменка, з моменту загибелі музиканта і по сьогодні, до його могили приходить дуже багато людей – як львів’ян, так і людей з інших областей, а часто – ще й країн. Серед них і 66-річна жінка з Вільнюса. Вона приїжджає на цвинтар уже четвертий рік поспіль.

«У неї була така передісторія: три роки перед загибеллю Андрійка у неї помер чоловік. Він був невиліковно хворий. І після його смерті жінка буквально впала в транс – не хотіла жити. А коли познайомилася з піснями Андрія, з його виступами на концертах, на фестивалях, і оті інтерв’ю його, такі правдиві слова, де він закликає не здаватися – повернули її до життя», – розповів Віктор Кузьменко.

Та попри те, що святкувати День Народження народного улюбленця приїжджає така маса людей, сам музикант відзначав свято переважно у родинному колі.

«Андрійко не любив таких гучних зборищ. Він любив святкувати разом з нами, в родинному колі. Як приїжджав в Брюховичі – з’їжджалася близька родина, і в сімейному колі – це було найкраще святкування. Або брав дружину і доньку – і їхали подорожувати», – зазначив батько покійного співака.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *