Сьогодні, 19 січня, у Хмельницькому відкрився 1 euro bar “Білий Налив” – на відкритті всіх гостей пригощають сидром/лимонадом та хот-догами. Умова – зробити пост або сторіз з відміткою @biliy.nalyv та показати на касі.

“Білий Налив” — це сидерія, де практично будь-яка страва або напій коштує 29 гривень, а замовлення віддають за три хвилини. Меню лаконічне: сидр (яблучний та розе), устриця з лимоном, хот-доги (класичний або веганський), яблучна наливка, кальвадос, пироги з куркою або яблуком. За 39 гривень можна купити келих гарячого алкогольного пуншу або дабл-дог. 

Автор та власник бренду “Білий Налив” — київський ресторатор Дмитро Борисов. Сьогодні в Україні працює 18 закладів моноформату у Києві, Львові, Івано-Франківську, Одесі, Харкові, Сумах, Кропивницькому, Вінниці та Павлограді. 

Заклад у Хмельницькому відкрився на правах франшизи. Власник Наливу у нашому місті — Вадим Дзисяк, хмельницький підприємець.

Щоп’ятниці та щосуботи у “Білому Наливі” влаштовуватимуть DJ party. Також в ці дні сидерія працюватиме до 02:00 ночі, з неділі по четвер — до 23:00.  

Окрім того, щочетверга у всіх “Білих Наливах” влаштовують дегустації #drunkenagent: достатньо зробити пост або сторіз з відміткою у Наливі та хештегом — і отримати на касі келих напою для дегустації. Напої щотижня нові. 

Адреса бару “Білий Налив” у Хмельницькому — вул. Проскурівська, 44. Заклад працюватиме весь день. Ще маєте час)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *