Більшість українців вважають, що важливіше витрачати кошти держбюджету на армію, ніж на «Велике будівництво». 

«57,1% респондентів вважають, що за теперішньої ситуації важливіше витрачати гроші на зміцнення армії, а не на реалізацію державної програми «Велике будівництво»  (так вважають від 39,9% опитаних на Півдні країни до 76,7% — на Заході), а 22,0% — що навіть в нинішніх умовах важливіше витрачати гроші на програму «Велике будівництво» (від 14,6% опитаних на Заході до 32,3% — на Сході країни)», – йдеться у дослідженні Центру Разумкова.

Відповідаючи на запитання: «Як на вас впливають звернення Зеленського із закликами не панікувати?», 21,5% зазначають, що ці звернення їх заспокоюють, 10,6% — що навпаки, лякають, але більшість (62,0%) відповіли, що не звертають на них уваги.

 Водночас 55,7% респондентів дотримуються думки, що в разі повномасштабного російського вторгнення Володимир  Зеленський не здатен ефективно спрацювати як Верховний Головнокомандувач та організувати оборону країни (протилежної думки дотримуються 26,9% респондентів).

Дослідження проведене соціологічною службою Центру Разумкова з 28 по 31 січня 2022 року методом телефонного  опитування. Було опитано 1206 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,9% з імовірністю 0,95.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *