Біля села Ходаківці, що у Лісовогринівецькій громаді, менш як за 10 днів планують запустити тюбінгову гірку, де покататись можна буде так же весело як у Буковелі.

Село Ходаківці розташоване менше, ніж за 20 кілометрів від обласного центру, пише “Поділля News“. Гірку для зимових спусків тут уже майже закінчили будувати. Довжина траси, як і зазначалося раніше, становитиме 400 метрів. Основа гірки зроблена зі штучного снігу. Останніми днями його доповнив і «живий», природний сніг.  Зважаючи на погодні умови, відкриття зимового курорту запланували на 20 січня. З’їжджати можна буде на тюбах. Година розваг коштуватиме 250 гривень.

Ідею створення тюбінгової гірки в Ходаківцях почали втілювати у життя ще минулої весни. Місце саме тут обрали не випадково. Все через рельєф, який потрібен для катання на лижах, сноубордах, тюбінгах… Є великі перепади висот між низом та верхом. Впорядкувати довелося лише довжину гірки.

Ще один «плюс» гірки в тому, що вона розташовується недалеко від Хмельницького, тож дістатися сюди з обласного центру буде не важко. Особливо тим, хто має автомобілі.

Кажуть, сніг на таких схилах сходить найпізніше. Тож випробувати гірку можна буде аж до березня. Графік роботи відпочинкового комплексу розміщуватимуть у соцмережах. За планами, наступного року тут чекатимуть і на лижників – дітей та дорослих. А поки біля гірки на фінальній стадії роботи з облаштування кафе та санвузлів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *