Біографія та статки Віолети Лабазюк, нової голови Хмельницької облради

Біографія та статки Віолети Лабазюк, нової голови Хмельницької облради
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Дружина нардепа Сергія Лабазюка Віолетта Лабазюк сьогодні, 7 грудня, офіційно стала головою Хмельницької ради нового восьмого скликання.

Суспільне проаналізувало інформацію, яку про себе поширювала Віолетта Лабазюк на своїй особистій сторінці у Фейсбук та заглянуло до останньої декларації її чоловіка Сергія Лабазюка, аби дізнатися, чим володіє його дружина.

Віолетта Лабазюк, як зазначено на її особистій сторінці у Фейсбук, народилася у Волочиську 17 липня 1986 року. Закінчила Волочиську ЗОШ №1. Вищу освіту здобула у Хмельницькому Національному університеті. Також, як зазначено в інформації на особистій сторінці у Фейсбук, Віолетта Лабазюк навчалася у бізнес-школі МІМ, що знаходиться у Києві.

Також Віолетта Лабазюк на своїй сторінці зазначає, що працює в благодійному фонді Сергія Лабазюка «Ми поруч» та з листопада 2020 року – у жіночому рухові «За Майбутнє». Згідно декларації народного депутата Сергія Лабазюка за 2019 рік, разом із дружиною Віолеттою Лабазюк вони виховують двох доньок – Євангеліну та Єлизавету.

Згідно декларації Сергія Лабазюка, у Віолетти Лабазюк у власності з листопада 2015 року знаходиться будинок у селі Розсоша Хмельницького району площею 665,6 кв.м. Вартість будинку на момент набуття його у власність – 1 064 926 гривень. Мають право проживання у цьому будинку Сергій Лабазюк та дві доньки подружжя. У грудні 2019 року Віолетта Лабазюк стала власницею ще одного житлового будинку у селі Розсоша Хмельницького району – площею 220,5 кв.м. На момент набуття будинку у власність, його вартість, згідно декларації, склала 700 тисяч гривень. У власності Віолетти Лабазюк також є чотири земельні ділянки, які знаходяться у тому ж таки селі Розсоша Хмельницького району. Три з них, загальною площею понад 43 сотки, були отримані нею у власність в 2015 році. Їхня вартість, на момент набуття у власність, сягала понад 100 тисяч гривень. Ще одна земельна ділянка площею 11 соток у селі Розсоша стала власністю Віолетти Лабазюк у липні 2018 року. Згідно декларації, її вартість складала майже 20 тисяч гривень. З травня 2016 року Віолетта Лабазюк є власницею легкової автівки Porsche Cayenne, 2016 року випуску. Його вартість на момент набуття у власність сягала понад 2,3 мільйони гривень.

Декларує Віолетта Лабазюк і цінне майно – жіночий годинник Chopard, але у декларації Сергія Лабазюка не вказано, ані вартість цінного майна, ані коли дружина стала його власницею. Також у власності Віолетти Лабазюк з березня 2011 року перебуває знак для товарів і послуг за №152921 (торгова марка чи комерційне найменування), вартість якого оцінюють у 500 гривень.

Доходи Віолетти Лабазюк за 2019 рік складалися із: заробітної плати за основним місцем роботи (ТОВ «Група компаній Вітагро», бенефіціарним власником якої є чоловік Сергій Лабазюк) – 86 460 гривень; доходу від зайняття підприємницькою діяльністю – 240 тисяч гривень; банківських процентів – 2285 гривень; доходів від відчуження нерухомого майна (у декларації не зазначено, що саме продавала Віолетта Лабазюк, лише зазначено, що було відчуженно чотири об’єкта нерухомого майна двом громадянам – Андрієві Сліпченкові та Ользі Малік, по два об’єкта кожному і кожен за однаковою ціною) – на загальну суму 5 мільйонів гривень.

Таким чином, усього Віолетта Лабазюк у 2019 році отримала понад 5,3 мільйони гривень доходів. Є у декларації Сергія Лабазюка і сума заощаджень, якими володіє його дружина Віолетта Лабазюк. Так, згідно декларації, у Віолетти Лабазюк на трьох банківських рахунках у банку ПАТ «Комерційний банк «Акорд» знаходиться майже 240 тисяч гривень та 40 тисяч доларів США. Готівкою Віолетта лабазюк тримає 800 тисяч гривень.

Дружина народного депутата Сергія Лабазюка 34-річна Віолетта Лабазюк стала головою Хмельницької обласної ради. Під час таємного голосування за неї віддали голоси 33 новообраних депутата облради. Сьогодні, 7 грудня, на першому засіданні Хмельницької обласної ради нового скликання, на таємному голосуванні, обиратимуть нового голову облради. На посаду голови висунуто дві кандидатури – від партії “Слуга народу” депутатки Оксани Бочкарьової та від партії “За майбутнє” кандидатуру депутатки Віолетти Лабазюк.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *