Швейна галузь Хмельниччини в останні роки демонструє інтенсивний розвиток. Завдяки цьому вона визнана однією із пріоритетних галузей економіки для регіону та обласного центру зокрема.

У цій сфері лише у Хмельницькому зайнято близько 30 тис. осіб, а успішні підприємства конкурують з відомими іноземними брендами. Тема розвитку швейного бізнесу надзвичайно актуальна для Хмельниччини, а саме тому в обласному центрі відбуваються навчальні і тренінгові події для представників цієї сфери.
Однією із таких подій є форум «Швейна галузь: перезавантаження 2.0», який відбувся 5 березня 2020 року у бізнес-центрі «Парус». Його організували Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Хмельницькому, заснований на базі ГО «Громадський рух «Нова економічна політика», у рамках ініціативи ЄС #Eu4Business за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку.
Цьогоріч форму відбувається вдруге: у 2019 він зібрав понад 80 представників швейного бізнесу і поклав початок розвитку швейних кластерних ініціатив у регіоні. Учасники цих кластерів уже рік репрезентують себе під спільним брендом в Україні та Франції, отримують фінансову підтримку від ЄБРР для участі у виставках, освітніх програмах щодо оптимізації виробництва тощо.
Мета форуму – об’єднати представників швейної галузі та легкої промисловості Хмельниччини, дізнатися про актуальні тенденції на ринку, переваги кластерної моделі діяльності для динамічного розвитку малих та середніх підприємств, вимоги для налагодження експорту до європейських країн.


У програмі форуму:
презентації спікерів на актуальні теми:
стабільність внутрішніх бізнес-процесів
конкурентні переваги швейного підприємства
ключові показники оф-лайн магазину
переваги кластеризації
експорт у Францію та співпраця з партнерами
нетворкінг
спілкування з експертами
відвідування виробництв, які є лідерами національного ринку.

«Швейна галузь: перезавантаження 2.0» – це
100 учасників з числа представників підприємств легкої промисловості
5 презентацій про налагодження роздрібних продажів, кластеризацію, експорт, бізнес-стабільність та конкурентні переваги
8 годин інтенсивної роботи, співпраці, обміну досвідом, нетворкінгу і навчання

Працювали з учасниками професійні консультанти швейного бізнесу:
Ірина Латанська – експерт з впровадження процесного управління, співзасновниця консалтингової компанії LABRO Transformation Hub;
Ганна Парасюкова – експертка з ефективного fashion-рітейлу, тренерка з навчання персоналу, працювала з Adidas, Orsay, Mango, а зараз є виконавчою директоркою Osobnyak Outlet;
Юлія Гатченко – бізнес-консультант, розробник тренінгів и навчальних програм у галузі fashion-рітейлу, співзасновник GREENRISE KIDS, засновник консалтингового агентства GATCHENKO.com; бізнес-консультант і директор роздрібних мереж відомих українських і закордонних брендів, таких як А-Тан (Андре Тан), Top Secret, NAF NAF;
Дмитро Кушнір – засновник бізнес-хабу Imexburo, дійсний член Французько-Української торгово-промислової палати, акредитований партнер Офісу з просування експорту;
Дмитро Василенко – координатор проекту «Підтримка кластерних ініціатив в швейній галузі Хмельницької області».

Організатори запевняють, що дасть поштовх до розвитку для мікро-, малого і середнього швейного підприємства, оскільки дасть змогу під іншим кутом подивитися на власні бізнес-процеси, організацію роботи і збуту, і таким чином трансформувати модель діяльності. А обмін досвідом з колегами та можливість співпраці завжди позитивно впливають на розвиток підприємства.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *