БК “Хмельницький” у фіналі Першої ліги чемпіонату України! Історичне досягнення наших баскетболістів

ПЕРША ЛІГА
Плейоф. 1/2 фіналу. Матч 3

22 квітня Хмельницький. 13:00

Золотой Вєк-ФФВ ЦДПУ-КДЮСШ-4 (Кропивницький) – Хмельницька Політехніка – 79:81
Рахунок серії – 1:2

Сенсаційно завершилось півфінальне протистояння між хмельничанами та гостями з Кропивницького. Команда, яка за всю турнірну дистанцію поступилась лише один раз, двічі за один тиждень відчула смак поразки та завершила сезон. І, якщо першу перемогу в Кропивницькому, хмельничани отримали за відчуттями випадково чи внаслідок недооцінки команди суперниками. То заключна гра все розставила по своїм місцям.

Номінальні гості нічим не поступались у грі більш досвідченим кропивничанам. Жодній з команд не вдавалось піти у відрив в жодній з чвертей. Як тільки хтось виривався вперед на 5-6 очок, як суперники одразу здійснювали ривок і наздоганяли. Саме в цей час гру на себе брали лідери команд, що набирали левову частку очок. У гостей і господарів було по одному такому схожому гравцю, що пограли уже і на більше високому рівні – Максим Ожегов за 37 хвилин набра 25 очок, а хмельничанин Василь Федоряк за 39 хвилин набрав 15 очок та додав 9 підборів.

Гра була такою напруженою, що не витримало електронне табло і майже всю останню чверть час до завершення гравці дізнавались від диктора.

Перелом у матчі настав на останніх хвилинах. Спочатку кропивничани відірвались на 6 очок і, здавалось, що дістати їх в цей раз хмельницьким баскетболістам не вдасться, але влучні кидки та перехвати вивели вперед уже команду з Хмельницького. За 26 секунд до завершення поєдинку вони отримали перевагу в 3 очки, тактика фолу не спрацювала – нерви хмельничан не підвели, а триочкова спроба від Хапуна на останніх секундах успіху не принесла, м’яч прокотився по дужці і кільце його не прийняло. Те, що робилося після фінального свистка спорткомплекс ХПК іще мабуть не бачив. Єдине шкода, що матч відбувався без вболівальників, важко уявити, що відбувалось би тоді!

Андрій Бабенко головний тренер БК “Золотий Вік”:

Поздоровляю господарів з виходом фінал. Гра була рівною. Результат гри вирішили моменти на останніх хвилинах, якби м’яч попав у кільце, то все було б по-іншому. Більше повезло хмельничанам і вони йдуть далі.

Ганна Шликова, головний тренер БК “Хмельницький”

Команда з Кропивницького крута. Це скажений рівень. Рівень Вищої ліги. І в другому матчі в Кропивницькому, вони це показали. Але сьогодні в нас було більше бажання. Сьогодні ми віддались повністю і емоційно і фізично. Була крута гра, круті емоції. В мене такі емоції мабуть вперше в житті. Вдячна усім хлопцям, вдячна всім причетним, всім, хто допомагав. Я всіх люблю!