Ср. Вер 30th, 2020
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні у пологовому відділенні Ізяславської центральної районної лікарні відбулась передача лікарні придбаного апарату – інкубатора для новонароджених YP-920, вартістю 300 тисяч гривень.

Пан Анатолій Ковальчук – представник Міжнародного благодійного фонду «Нью Бегіннінс» («Нові починання»), уродженець села Тернавка Ізяславського району, який співпрацює із фондом пані Патрисії Гаррісон (Великобританія), вручив медзакладу документи на медичний пристрій.

До речі, інкубатор вже використовувався за прямим призначення, у ньому перебувала новонароджена в ніч із 13 на 14 січня дитинка.

В ході спілкування представника фонду та представників влади Ізяславщини, було наголошено, що матеріальна допомога, отримана для придбання високоефективного лікувального обладнання, не одноразова акція, а продовження тривалої співпраці між Ізяславською ЦРЛ і фондом «Нью Бегіннінс». У квітні цього року очікується приїзд делегації представників Міжнародного благодійного  фонду  на Ізяславщину для розгляду подальшої співпраці.

За матеріалами облдержадміністрації

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0
загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *