Інформацію про темпи вакцинації в Хмельницькій громаді надав на онлайн-прийомі громадян заступник міського голови Роман Примуш.

«Зараз у нас показник вакцинації серед мешканців близько 8%, але мова йде про людей, які отримали першу дозу вакцини. Активно триває ревакцинація. Однозначно вакцинація дає свій ефект і якщо ми й далі будемо так активно працювати в цьому напрямку, то на осінь будемо мати менші показники захворюваності, в порівнянні з минулим роком»,зазначив заступник міського голови.

Станом на 9 липня у Хмельницькому вакциновано від Covid-19:1-шою дозою вакцини – 20287 хмельничан, 2-ма дозами – 8860 осіб.

Нагадаємо, Центр вакцинації діє в приміщенні телерадіокомпанії UA:ПОДІЛЛЯ («Поділля-Центр») за адресою вул. Володимирська, 92.

Хмельничани, старші 18 років, за відсутності протипоказів мають можливість вакцинуватись вакциною CoronaVac. 1 червня 2021 року Всесвітня організація охорони здоров’я схвалила вакцину CoronaVac для екстреного застосування, що дозволить видавати міжнародне свідоцтво про проведення вакцинації всім, хто пройшов повний курс.

Всіх, хто бажає захистити себе та своїх рідних від небезпечної вірусної інфекції, запрошують в Центр вакцинації. Для осіб, що не мають підписаної декларації з сімейним лікарем, потрібно мати з собою паспорт та ідентифікаційний код. Тим, хто має підписану декларацію – лише паспорт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *