«Богдан» поставив Хмельницькому нові тролейбуси

20 листопада 2019 року до Хмельницького був відвантажений останній тролейбус «Богдан Т70117» із замовленої партії з 10-ти одиниць, повідомили SpecMachinery.com.ua у прес-службі АК «Богдан Моторс». Міська влада Хмельницького робить все від них залежне для поновлення парку електротранспорту міста і наразі вже більше 35% відсотків тролейбусів – нові. За словами мера Хмельницького Олександра Симчишина, нові тролейбуси «Богдан Т70117» мають особливий відтінок, «який пасує місту».

Нагадаємо, що ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» в травні цього року уклало договір з Хмельницьким комунальним підприємством «Електротранс» на виготовлення 10 тролейбусів «Богдан Т70117». Транспортні засоби були передані на умовах лізингу.

«Богдан Т70117» – це сучасний український тролейбус, локалізація виробництва якого складає більше 80%. Він оснащений асинхронним тяговим двигуном від харківського заводу «Електроважмаш».

Тролейбуси створені з врахуванням усіх наявних вимог до електротранспорту в Україні. Вони низькопідлогові, крім того, важливою перевагою є наявність автономного ходу.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*