Президент федерації важкої атлетики України Олександр Герега разом з Міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом привітали чемпіонку світу з важкої атлетики Аліну Марущак та її тренера Володимира Болгарина цінними сертифікатами.

Аліна Марущак стала чемпіонкою Європи з важкої атлетики у ваговій категорії до 81кг. У ривку Аліна виграла “золото” піднявши штангу вагою 109 кг найближча суперниця змогла підняти тільки 100 кг. Це вже другий вагомий здобуток 24-річної талановитої важкоатлетки з села Пилипи Хребтіївські, що на Новоушиччині, яку наразі тренує Володимир Болгарин, пише Перший Подільський.

“Аліна Марущак — молода спортсменка, моя землячка — хмельничанка. Сьогодні вона — абсолютна чемпіонка світу з важкої атлетики. Але ще зовсім недавно в неї ніхто не вірив. Коли ми познайомилися, Аліна сказала, що зробить все заради перемоги і я зрозумів — переді мною чемпіонка. Інтуїція та досвід не підвели. З Чемпіонату світу з важкої атлетики в Узбекистані вона привезла абсолютну перемогу — три золота!

Сьогодні разом з міністром молоді та спорту Вадимом Гутцайтом привітали Аліну та її тренера Володимира Болгарина з перемогою. Від партнера Федерації важкої атлетики України — компанії Епіцентр — вручив спортсменці та тренеру щедрі призові.

Минулий рік був багатий на перемоги. Адже ми здобули прекрасні результати для нашої країни не тільки на чемпіонаті світу, а й на змаганнях у Москві, де стали абсолютними чемпіонами Європи. Це великий крок для розвитку важкої атлетики України. Тому ми продовжуємо працювати, реформуємо Федерацію, запрошуємо високопрофесійних іноземних тренерів та плануємо розвивати інфраструктуру.

Ставимо перед собою нові цілі, і вже готуємося до наступного чемпіонату Європи”, – написав Олександр Герега у соцмережах.

Читайте також: На Хмельниччині на хабарі погорів військовий комісар 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *