Мотивація до нових звершень. Хмельницьких маленьких місцевих спортсменів, за доброю традицією, відзначили солодкими презентами.

Діти задоволені такими подарунками, кажуть займатись спортом подобається, а коли це ще й винагороджується, вдвічі приємно. У Хмельницькому свою спортивну кар’єру починали багато відомих нині атлетів, футболістів, тхеквондистів – і не тільки. Тож тим, хто лише мріє про визнання за межами міста та країни, не буде зайвим отримати крихту натхнення до нових перемог.

Іван Яструб виховав вже не одне покоління спортсменів, розповідає жага дітей до спорту в сучасні часи не змінилася.

«Дітей дуже багато ходить, батьки за цим дивляться, звісно результати йдуть, дуже класні. Навіть карате, діти тренуються, стараються і батьки їх приводять, контролюють», – так коментує тренер з боксу маленьких спортсменів-переможців.

Діти щасливі, що нарешті можуть повноцінно відновлювати тренування, так як пандемія значно унеможливлювала заняття спортом у спортзалах з наставниками. Аби ще більше заохотити дітей на нові звершення, для юних хмельничан, які займаються спортом принагідно до свят підготували подарунки.

«Це вже являється традицією, щорічно вітання дітей які займаються в спортшколах, я дарую їм маленькі подарунки солодощі, щоби вони були завжди задоволені і приходили в спортивну школу і набули тих навиків, щоб потім могли себе виявити на спортивній арені і в світі, і в цілому», – розповідає Віталій Худецький, депутат Хмельницької міської ради, ВО «Батьківщина».

Юні майбутні чемпіони солодощам неабияк задоволені.

Детальніше у сюжеті “Першого Подільського”:

Читайте також: Кращі спортсмени Хмельниччини отримають підвищені стипендії

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *