Автомобілі Honda часто зустрічаються на наших дорогах і дорогах по всьому світу. Ці автомобілі улюблені багатьма і є синонімом надійності.

Наскільки надійні автомобілі Honda і як вони співвідносяться з деякими зі своїх основних конкурентів, читайте нижче.

Чи надійна Honda?

Honda була досить послідовна в питаннях надійності та завжди входила в першу десятку по надійності. У 2013 році вони посіли перше місце по надійності двигунів в рейтингу WarrantyDirect з частотою відмов всього 1 з 344, що складає 0,29%.

У 2015 році за результатами дослідження, проведеного WarrantyDirect і WhatCar, Honda дев’ятий рік поспіль займає перше місце за загальною надійністю. Honda отримала індекс надійності всього 41, що набагато нижче середнього показника по галузі (чим нижче рейтинг, тим краще оцінка).

ReliabilityIndex також високо оцінив Honda, зайнявши 2-е місце, поступившись лише Daihatsu. Honda отримала індекс надійності 42.

Наскільки надійна Honda Civic?

Якщо ми подивимося на один з найвідоміших автомобілів, Honda Civic, то WhatCar оцінює його як автомобіль вище середнього класу по багатьох категоріях. До них відносяться електрика, кондиціонери та лампочки. Проте, по ремонту щіток склоочисника, гальмівних колодок і дисків вони поставили їх на рівень нижче середнього по класу.

Надійна Honda CR-V?

ReliabilityIndex відніс Honda CR-V до дуже надійних, з оцінкою надійності 59, що нижче середнього по галузі.

Надійна Honda Accord?

Honda Accord також показує дуже гарні результати: індекс надійності становить 29. Основні проблеми, як правило, пов’язані з електрикою і гальмівною системою.

В цілому, можна з упевненістю сказати, що Honda – одна з найнадійніших марок автомобілів. Вони постійно займають перші місця в опитуваннях по надійності.

Чому Honda надійна?

Існує досить багато причин, за якими Honda така надійна. Одна з цих причин може бути пов’язана з тим, що їх ремонт не вимагає великих витрат, коли запчастини Хонда Україна виходять з ладу. Автомобілі Honda дешеві в ремонті та не виходять з ладу дуже довго. Це значно підвищує надійність. Одна з проблем, з якою стикаються багато люксових брендів, полягає в тому, що їх деталі дорого коштують, та вони можуть часто виходити з ладу, що знижує їх надійність. Однак у такої марки, як Honda, цієї проблеми немає, і тому її надійність вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *