Регіональні центри оцінювання якості освіти назвали вартість участі в пробному тестуванні. У 2022 році вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 213 до 309 гривень, у залежності від регіону проживання учасника.

Наразі, найнижчу вартість за складання пробного ЗНО у 2022 році пропонує Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти, що обслуговує мешканців Харківської, Полтавської та Сумської областей. Вартість одного тестування у цих регіонах становитиме 213 гривень. Про це повідомляє  Освіта.ua.

Найдорожчою ж вартість пробного тестування буде для мешканців Чернігівської, Черкаської, Київської областей та міста Києва – 309 гривень. 

Хмельничани зможуть скласти одне пробне ЗНО за вартістю 300 гривень. Херсонський, Вінницький, Львівський регіональні центри оцінювання якості освіти пропонують мешканцям своїх регіонів таку ж ціну, як і у Хмельницькому.

Натомість, Одеський регіональний центр оцінювання якості освіти пропонує скласти один пробний тест за 270 гривень, Івано-Франківський центр – за 282 гривні. Мешканці Донецької і Луганської областей, яких обслуговує Донецький РЦОЯО, та Дніпропетровської й Запорізької областей, які обслуговує Дніпропетровський РЦОЯО, зможуть скласти тест пробного ЗНО за 285 грн.

Реєстрація для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме вже з 05 січня і до 22 січня 2022 року на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти. Цьогоріч пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови, української мови і літератури відбудеться 19 березня, а з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, та іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 26 березня. Оприлюднення результатів пробного тестування з української мови, української мови та літератури відбудеться 25 березня, з усіх інших предметів – 1 квітня 2022 року.

Для визначення результатів пробного ЗНО учасникам потрібно буде внести свої відповіді на завдання тестів до спеціального сервісу. З української мови, української мови та літератури це можна буде зробити протягом 19–21 березня, учасники пробного ЗНО з усіх інших предметів повинні внести свої відповіді протягом 26–28 березня 2022 року.

Результати учасників пробного ЗНО, які внесли свої відповіді до спеціального сервісу, визначатимуться за шкалами 1‒12 балів та 100‒200 балів і будуть розміщені в особистих кабінетах учасників.

Новинкою року стане виплата премій у розмірі 100 тисяч гривень 30 учням, які найкраще склали ЗНО, офіційно затвердила Верховна Рада. Депутати 29 січня 2021 року проголосували за проєкт постанови №4559. Для цього необхідно щоб з чотирьох предметів було набрано 790 балів і більше, а один предмет був на 200 балів. Також важлива умова – цих учнів мають зарахувати до закладів вищої освіти саме в Україні. Якщо до переліку на премію претендентів потрапить менш як 30 або 30 людей, винагороду присуджуватимуть усім. 

Якщо ж до переліку претендентів потрапить понад 30 учнів, її присуджуватимуть лише тим, чий результат (загальна сума балів із чотирьох навчальних предметів) буде більшим щонайменше на 1 бал за результат 31 претендента у переліку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *