Чи закриють ринок в Хмельницькому? Голова ОДА розвінчав чутки

Чи закриють ринок в Хмельницькому? Голова ОДА розвінчав чутки
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Дмитро Габінет заявив, що інформація не відповідає дійсності, повідомляє видання “Є”.

Сьогодні, 10 липня в соцмережах з’явилася інформація про те, що обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має розглянути питання про закриття речового ринку в Хмельницькому. Під час брифінгу в Хмельницькій ОДА очільник облдержадміністрації Дмитро Габінет назвав таку інформацію фейком.

«На сьогоднішній день є багато фейків, які будуть розганятися. Сьогодні справді з’явилася низка публікацій, я вважаю, спрямованих особисто проти мене, про те, що обласна комісія з ТЕБ та НС прийматиме рішення щодо закриття ринків чи посилення карантинних заходів. Ця інформація не відповідає дійсності. Більше того, наразі, передусім органи місцевого самоврядування мають приймати такі рішення. Звісно, якщо раптом ситуація з поширенням коронавірусу буде погіршуватися, всі, і в тому числі мешканці Хмельницького, будуть зацікавлені в тому, щоб взяти її під контроль. На сьогодні ж, на щастя, ми залишаємося в «зеленій зоні». Тому будь-яких міркувань про закриття ринків не було», – сказав Дмитро Габінет.

Також він заявив про те, що такі фейки спрямовані проти його діяльності і мають політичний підтекст. За словами Дмитра Габінета його дії викликають дискомфорт для певних осіб. Яких саме – не уточнив.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *