“Чий Крим?”: неочікувані відповіді знаменитостей

Після анексії півострову Росією питання про те, чий Крим, призводить до найбільш гострих конфліктів. Тому українські та російські зірки дають зовсім різні відповіді.

Одні впевнено стверджують, що півострів належить Україні, для когось Крим завжди був російським, а хтось відверто ухиляється від відповіді.

Журналісти програми “Крим.Реалії” від “Радіо Свободи” зібрали відповіді як українських, так і російських представників шоу-бізнесу, спорту, модельного світу.

Представники проукраїнської позиції

Яніна Соколова

Українська телеведуча та актриса відповіла фразою, яку вона використовує у своєму російськомовному проєкті антипропаганди “Вечір”.

“Крим – український. З повагою, ідіть нах#уй”, – відзначила Яніна.

Майкл Щур

Телеведучий переконаний, що окупація Криму тимчасова, і Росія поверне Крим Україні.

“Навряд чи хтось наважиться, крім колаборантів відвертих, говорити, що ми віддали Крим і все. Ну окей, до тебе тоді прийдуть і дім заберуть твій, машину заберуть, і скажуть, що це тепер моє. Ну і будеш тоді, перепрошую, с#сати”, – різко прокоментував телеведучий.

Ксенія Собчак

Журналістка, кандидатка в президенти Росії у 2018 році назвала Крим українським.

“З точки зору міжнародного права, Крим український. Крапка. Далі – давайте розмовляти”, – сказала Собчак.

Для кого Крим є російським

Евеліна Бльоданс

Російська акторка народилася в Ялті і зараз часто відвідує окуповані території.

“Там була українська мова, який ми вивчали в школі. Однак всі завжди розмовляли російською, вивіски всі були російською мовою. Крим ніколи не був українським”, – зазначила скандальна акторка.

Ті, хто ухиляються від відповіді

Олександр Усик

Український боксер народився у Сімферополі. У 2014 році, після анексії Криму Росією, Усик заявив, що не збирається ні переїжджати з півострова, ні міняти українське громадянство на російське. Крім того, наголосив: “Крим – це Україна”. Однак вже за 2 роки в інтерв’ю каналу він відповів зовсім по-іншому.

“Крим – це Крим”, – сказав спортсмен.

Олег Винник

Український співак під час інтерв’ю постійно ухиляється від прямої відповіді на питання “Чий Крим?”

“Хіба важливо, що Винник скаже, чий Крим? Я – українець, я громадянин України, і Крим мій”, – наголосив співак.

Однак, у вересні співак вразив своєю заявою про те, що він не вважає, ніби Крим забрали. За його словами, розмови про те, чий Крим, нічого не дають. Коли ти вигукуєш – “наш Крим”, а він не наш на сьогодні, – прокоментував Винник.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*