На Хмельниччині у 2021 році вже закрили 25 освітніх закладів.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту освіти, науки, молоді та спорту Олена Лошанюк. За її словами, кожна громада самостійно визначає необхідну кількість шкіл у ній.

Пашковецька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів з 2018 року призупинила навчальний процес. Спеціаліст з питань освіти та культури Лісогринівецької територіальної громади Леонід Купельський пояснює причину:

“Відбувся процес оптимізації закладів освіти, і вона, як філія Лісовогринівецького ліцею, налічувала станом на 1 вересня 2018 року три учня. Тоді вчителі самі сказали, що не буде цього навчання для трьох учнів, тому було домовлено, що ми призупиняємо навчання”.

Наразі приміщення колишньої школи не використовується три роки. Леонід Купельський каже: у майбутньому тут планують зробити осередок для молоді.

Школу у Пашківцях Лісовогринівецької тергромади закрили у 2018 році.Фото: Суспільне

Після утворення Хмельницької територіальної громади навчальних закладів не закривали, говорить директорка департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради Надія Балабуст. Додає, наразі у місті будується нова школа, яку здати в експлуатацію планують цього року.

“Це школа на вулиці Залізняка, 32, що у місті Хмельницькому. Поки що потреби будувати в нас немає, всі заклади, які знаходяться в межах громади, заповнені на повну потужність”, – додає посадовиця.

Приклад використання приміщень старих закритих шкіл – 40-річна будівля навчального закладу у селі Гораївка Староушицької тергромади. Саме тут облаштовують “Мистецький простір”.У селі Гораївка Староушицької тергромади в приміщенні колишньої школи облаштовують "Мистецький простір".Фото: Суспільне

Читайте також: Ляшко анонсував привілеї для вакцинованих

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *