“Чому платіжки не зменшилися?”: нове відео розборок Зеленського з Гончаруком

“Чому платіжки не зменшилися?”: нове відео розборок Зеленського з Гончаруком
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Президент Володимир Зеленський провів нараду з питань тарифів на послуги теплопостачання для населення.

Про це він повідомив в Facebook опублікував відео зустрічі, на якій були присутні прем’єр-міністр Олексій Гончарук, голова правління НАК “Нафтогаз України” Андрій Коболєв, глава НКРЕКУ Валерій Тарасюк, а також глава Офісу президента Андрій Богдан і його заступники, розповідає Обозреватель.

Зеленський звернув увагу, що питання зменшення тарифом є одним з основних, зажадавши знизити платіжки за опалення до 25-30% у всіх областях країни.

Гончарук заявив, що уряд зі свого боку зробив усе можливе для виконання доручення глави держави, щоб українці цієї зими платили за тепло менше.

Учасники зустрічі погодилися, що основний запас зменшення вартості тепла для населення не в зниженні цін на газ, а саме в проведенні ефективної термомодернізації будівель і реалізації заходів з енергоефективності в житловому фонді.

Заслухав звіт про зменшення сум у грудневих платіжках за теплопостачання. Завдання номер один – отримати пояснення від місцевої влади Чернівецької та Миколаївської областей, де для зниження нарахувань із незрозумілих мені причин не було зроблено нічого. Завдання номер два – вирівняти зниження до 25-30% в усіх областях країни.

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 1 лютого 2020 р.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *