Ціною на газ населення заганяють у жебрацтво (відео)

Скільки і чому зросте ціна на тепло та газ у наступному опалювальному сезоні? Як і де  визначаються насправді ціни на енергоносії? І чому органи місцевого самоврядування стануть заручниками соціального вибуху, як тільки громадяни отримають осінні платіжки за послуги ЖКГ?

Відповіді на всі ці запитання надав в ефірі ток-шоу «Відповіді» на телеканалі TV7+ народний депутат України (фракція «Батьківщина») Олексій Кучеренко.

Країну очікують серйозні соціальні потрясіння, адже до нового опалювального сезону знову суттєво  зростуть ціни на енергоносії.  Незабаром  тарифоутворення буде передано  на місця, водночас  ціну на газ буде підвищено в півтора рази. Отже, тарифи зростуть на 40%, оскільки   газ складає 80 % собівартості тепла.

«У людей не вистачить грошей оплатити платіжку за ЖКГ. Ціною на газ населення заганяють у жебрацтво!» – наголошує політик і зауважує, що відповідальність за це перекладають на місцеву владу, адже  формуватися тарифи будуть саме на місцях.  

Під час ефіру Олексій Кучеренко  виступив з ініціативою провести у Хмельницькому  публічні громадські слухання і побачити як громада сприйме  підвищення  тарифів на тепло та гарячу воду

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*