Давос-2020: з чим поїхала Україна

З 21-го по 24-те січня, у швейцарському місті Давос буде проходити Всесвітній Економічний Форум, який збере разом політиків, інвесторів та бізнесменів.

Україну на цьогорічному форумі у Давосі представить президент Володир Зеленський, голова уряду Олексій Гончарук та 23 депутати від провладної партії “Слуга Народу”. 

Як повідомляє “24 канал”, традиційно, буде й олігарх Віктор Пінчук, організатор Українського сніданку. Серед опозиційних парламентарів, можна чекати Вадима Новинського. Відвідають Давос гендиректор ДТЕК Максим Тимченко і Дарія Каленюк, виконавча директора Центру Протидії Корупції. 

Протягом усіх дній Давосу, буде діяти “Український дім”, вже третій рік поспіль. Активності від українців зберуть разом бізнесменів, стартаперів, політиків та урядовців.

Вже на другий день очікуються промови Юлії Ковалів, заступниці Офісу Президента України (21.01) і Дмитра Сенниченка, голови Фонду Держмайна (22.01). На другий – Давіда Арахамії, голови фракції “Слуга Народу” у Верховній Раді (22.01). Також 22-го січня відбудеться закрита зустріч інвестиційної ради під проводом президента Зеленського. 23-го січня, виступлять голова “Нафтогазу” Андрій Коболєв і Олексій Борняков, заступник міністра цифрової трансформації України.

Ввечері запланований прийом для “тих, хто рухає реформи в Україні” за участю працівників уряду, нардепів та дипломатів. Останньою звернеться до світової спільноти Соломія Бобровська, нардеп та заступниця голови делегації України до Парламентської Асамблеї НАТО. Не вказані у програмі, але заявлені: Олег Сенцов, Віталій Кличко, Юрій Косюк. Минулого року, Український дім відвідало 700 гостей. Тож у 2020, організатори хочуть “показати, що Україна – сучасна європейська держава з великою історією та глибокою культурою. Ми хочемо показати фундаментальні зміни, які рухають вперед бізнес та виробництво”. 

Основною ціллю України буде провести перемовини, хай і неформальні з якомога більшою частиною світового економічного та політичного істеблішменту та заручитись їх підтримкою. Можливо, домовитись про нові закордонні інвестиції у нашу країну. Нагадати світу про ситуацію в Україні.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*