Депутат Хмельницької міської ради (фракція ВО «Батьківщина») Олександр Кізляр з нагоди дня міста влаштував свято для маленьких мешканців  мікрорайону Озерна, що у Хмельницькому.

Незважаючи на статус наймолодшого мікрорайону обласного центру, Озерна швидко росте і розвивається – за останнє десятиліття  її населення збільшилося до сорока тисяч мешканців. І переважно це люди молодого та середнього віку. Отож і «дитячого» населення тут не бракує: саме на Озерній  знаходиться найбільша по чисельності дітей школа України. Минулого року рекорд України в номінації «Освіта» встановили саме у НВО №28 мікрорайону Озерна, де навчається 2121 хлопчиків та дівчаток!

«Тож як у день міста Хмельницького не завітати у юний мікрорайон, аби влаштувати свято?» – риторично запитує Олександр Кізляр. Отож на святковій локації у центрі Озерної завдяки депутату розгорнулося святкове дійство з веселими клоунами, конкурсами, розвагами. Кольоровий аквагрим на дитячих обличчях, посмішки і гарний настрій! І звичайно ж – солодощі і повітряні кульки кожному учаснику свята.

Варто зазначити, що організація дитячих свят на Озерній стала доброю традицією депутата-«батьківщинівця» і проводяться вони з різних нагод кілька разів на рік.

Читайте також: У день міста хмельничани молилися за Україну та Хмельницький (фото)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *