Команда «Батьківщини» Хмельниччини активно співпрацює з ветеранами та пенсіонерами силових структур щодо захисту їх прав на гідне пенсійне забезпечення.

Люди, котрі на охороні законності  та правопорядку втратили здоров’я, вкрай обурені, що упродовж багатьох років їм не проводиться перерахунок пенсій, як це передбачено Законом України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».

Одним із кроків стало, ініційоване депутатом фракції ВО «Батьківщина» у Хмельницькій обласній раді Олександром Розізнаним, звернення до Президента України та Верховної Ради щодо масової дискримінації прав ветеранів і пенсіонерів силових відомств, пов’язаної з ігноруванням органами виконавчої влади норм Конституції і законодавства України та передбачуваної ними процедури перерахунку пенсій.

«Про яку повагу до  правоохоронців чи престиж професії може йтися, якщо пенсіонер відомства, щоб вижити, змушений  мало не побиратися?» – обурений  Олександр Розізнаний. Депутат зауважив, що  нині на теренах Хмельниччини  понад 23 тисячі ветеранів та пенсіонерів силових відомств, які захищали правопорядок, а тепер самі потребують соціального захисту.

Під час пленарного засідання сесії ветерани та пенсіонери провели під стінами будівлі облради акцію протесту. Депутати обласної ради абсолютної більшістю голосів підтримали ініційоване «батьківщинівцем» Олександром Розізнаним звернення до Президента України та Верховної Ради України.

«Я розумію умовну дієвість звернень до нинішньої влади, але ми будемо використовувати усі можливості, аби захистити права тих, хто присвятив життя захисту  прав громадян», – наголосив депутат.

Читайте також: Проблему тарифів не можна перекладати на плечі людей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *