Депутати Хмельниччини проти продажу землі

Депутати Хмельниччини проти продажу землі
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Сьогодні обласна рада під час пленарного засідання тридцятої позачергової  сесії ухвалила  рішення «Про звернення депутатів Хмельницької обласної ради до Президента України, Голови Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, народних депутатів України щодо питання запровадження обігу сільськогосподарських земель в Україні та про необхідність проведення Всеукраїнського референдуму щодо введення обігу землі».

Ініціаторами прийняття звернення до керівництва держави з метою приведення процесу у конституційні рамки та зменшення соціальної напруги у суспільстві стали група депутатів облради від різних фракцій.

Проект звернення зачитав керівник фракції депутатської фракції політичної партії Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» Володимир Федорчук.

За доопрацьований текст звернення проголосував 51 депутат з 56 зареєстрованих у залі.

«Ми, депутати Хмельницької обласної ради, вкрай стурбовані негативними наслідками, до яких може призвести запровадження нових умов щодо володіння, користування і розпоряджання землею сільськогосподарського призначення. Більше того, поспішне зняття мораторію на продаж українських чорноземів,  площа яких сягає дві третини території України, в умовах агресії Російської Федерації беззаперечно призведе до соціально-політичного вибуху, акцій масового протесту та політичної дестабілізації у країні. Ми переконані, що для уникнення гострого соціально-політичного конфлікту, а головне – створення умов розвитку агросфери, збереження фермерства, – державі передусім потрібна єдина Національна програма реформування земельних відносин, яка врахує інтереси громадян країни», – йдеться у зверненні.

Згідно з текстом звернення, депутати вимагають:

«У разі прийняття вказаного законопроекту № 2178-10 від  10.10.2019 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» та залишення у ньому сумнівних позицій, наведених вище, просимо  Президента України накласти на нього вето;

– напрацювати національну програму реформування земельних відносин, яку винести на Всеукраїнський референдум».

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *