Депутати Хмельницької міської ради ухвалили звернення до Президента України, Голови Верховної Ради України та народних депутатів, Прем’єр-міністра України  щодо зняття з голосування та відкликання проекту Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення.

Депутат міськради Лев Бірюк під час виступу зазначив, що вказаний законопроєкт має безпрецедентну кількість доповнень і змін в усіх його аспектах, і вже живе у визначеннях громадян як недосконалий, заангажований і загрозливий для національної безпеки.

Позачергова сесія Хмельницької міської звернулася з вимогою зняти з обговорення і голосування законопроєкт  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» № 2178-10.

Також депутати вимагали створити Державний земельний банк, на філії якого будуть покладені дії з купівлі-продажу, оренди, концесії, дарування, успадкування земель сільськогосподарського призначення.

На думку хмельницьких обранців, громадяни України повинні вирішити долю українських земель на всеукраїнському референдумі.

У зверненні зазначається, що однією з умов впровадження ринку землі має стати аудит Державного земельного кадастру.

Звернення підтримали 27 з 29 присутніх обранців в сесійному залі.

Зазначимо, що у Хмельницькій області вже декілька місцевих рад звернулись до вищого керівництва країни, щоб призупинити прийняття закону про обіг землі сільськогосподарського призначення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *