Протягом грудня 2021 року та січня-лютого 2022 року відповідно до Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» обранці Хмельницької міської ради звітують перед виборцями своїх округів, яких у громаді є шість.

11 січня у приміщенні КП УМК «Центральна», де знаходиться громадська приймальня, депутат Хмельницької міської ради Олександр Кізляр (ВО «Батьківщина»)  прозвітував про роботу, виконану протягом 2020-2021 року.

«Моє завдання захищати інтереси мешканців виборчого округу, яких представляю у міській раді, як її депутат», – підкреслює у своєму звіті Олександр Кізляр та додає, що робота обранців пов’язана з життям мешканців округу, а отже невирішені питання хмельничан стосуються і депутатів.

Серед основних проблем, з якими звертаються хмельничани на прийомі у депутата можна назвати:

  • ремонт вулично-дорожньої мережі
  • благоустрій міста загалом та парків і скверів зокрема
  • капітальний ремонт та обстеження ліфтів
  • ремонт дитячих майданчиків та прибудинкових територій

«Щодня ці питання виникають, узагальнюються і піднімаються у міській раді на її сесіях. Завдання доводяться керівникам міських управлінь і служб. Проводиться пошук ресурсів і кінцевим результатом є  вирішення хвилюючих питань», – наголошує Олександр Кізляр.

За рік роботи на виборчому окрузі №6, до якого належить мікрорайон Гречани та західна частина центру міста, та за яким закріплений Олександр Олександрович  вдалося вирішити чимало проблем.

Зокрема проводилося експертне обстеження та позачерговий технічний огляд ліфтів. У 63 під’їздах протягом 2020-2021рр. провели їх капітальний ремонт. За цей період відремонтували і десяток дитячих майданчиків.

«На умовах співфінансування провели поточний ремонт у декількох будинках округу: замінили окремі віконні та дверні блоки, утеплили горища. У 2020 році по вулиці Шухевича 1Д відновили зовнішню штукатурку з подальшим оздобленням фасаду», – розповів депутат виборцям.

За декількома адресами було проведено ремонт прибудинкових територій.

Окремим блоком можна виокремити благоустрій міського парку імені М.Чекмана, зміни у якому побачили і місцеві мешканці і гості міста.

«Сучасне, комфортне місто – це спільна праця кожного хмельничанина. Тому, як депутат, прислухаюсь до кожної пропозиції аби зробити Хмельницький кращим», – підсумовує Олександр Кізляр.

Депутат нагадує, що у кожен третій четвер місяця з 15:00 до 17:00 у приміщенні КП УМК «Центральна» (вул. Соборна, 56)  проводить відкриті особисті прийоми громадян, де можна детально ознайомитись зі звітом, надати свої зауваження та пропозиції.

Читайте також: У стінах Хмельницької обласної ради – битва за воду (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *