Питання щодо ліквідації Ліщанського будинку-інтернату для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю знято з порядку денного сесії Хмельницької обласної ради.

А отже заклад, в якому знайшли другу домівку  десятки самотніх людей похилого віку, продовжить надавати послуги.  Про це повідомила депутатка самоврядного органу  Світлана Павлишина.

«Групою депутатів із двох фракцій ми виїхали  до закладу і особисто переконалися –  заклад  працює як належить. І це одна з небагатьох  установ такого  типу на кілька громад північного регіону області. Закривати   такий заклад – неприпустимо! І ми доклали всіх зусиль, аби проблема набула розголосу,  аби нас і людей почули», – сказала  Світлана Павлишина  і зазначила, що  депутати були готові  використати  усі свої повноваження, аби самотні старі люди не залишилися просто неба.

Вона  наголосила, що  якою б важкою не була   фінансово-економічна ситуація, проте  економити на  освіті і медицині, соціальній сфері –  аморально. Втім,  під час обстеження закладу небезпідставно виникли підозри, що  інтернат  робили «нерентабельним» штучно, одностайно  зазначають депутати. 

«Зняття  питання про закриття з порядку денного – це не крапка у  цій історії», – говорить  депутат Хмельницької обласної ради Сергій Яковлев. 

Він  зауважив, що робота закладу залишається під контролем  групи обранців області і відтепер  вони докладатимуть зусиль, аби  умови перебування  самотніх  похилих людей та інвалідів в інтернаті лише покращувалися.

«Ми й надалі  будемо відстоювати від закриття  кожну соціальну установу, кожен  ФАП і кожну сільську школу», – наголосив Сергій Яковлев.  

Читайте також: Підстав для закриття будинку-інтернату у Ліщанах немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *