Громадську приймальню депутатки Хмельницької обласної ради Уляни Ткаченко відкрито сьогодні у центрі Кам’янця-Подільського, на вулиці Князів Коріатовичів.

Щодня у  доступному і пристосованому для відвідування різними категоріями населення  приміщенні  працюватимуть помічники-консультанти депутатки. Тут можна отримати юридичну консультацію, пораду,  подати звернення чи пропозицію  та особисто звернутися до обранця самоврядного органу.

 Приймальня у місті над Смотричем – четверта  на виборчому окрузі Уляни Ткаченко, котра рік тому  вдруге обрана  до Хмельницької обласної ради на окрузі півдня Хмельниччини.

«Я працюю вже другу каденцію і під час депутатської діяльності у  мої громадські приймальні у Новій Ушиці, Дунаївцях  та Чемерівцях  щомісячно  звертається понад 800  громадян. Я завжди доступна для мешканців Хмельниччини,   передусім, через  соціальні мережі. Але людям важливий і особистий контакт з депутатом, адже саме це дає їм можливість відчути підтримку у нелегкий час», – говорить Уляна Ткаченко і наголошує, що готова докласти усіх зусиль, щоб покращити життя  громади.  

«А щоб робота була ефективнішою, має бути дієва команда»,  – зазначає депутатка.

Отож на відкриття громадської приймальні завітали депутати рад різних рівнів від  партії «За конкретні справи» – з Дунаєвеччини, Чемеровеччини і, власне, Кам’янця-Подільського.Привітали з новосіллям  також представники інших політичних сил та місцевої влади, відомі люди міста.

Адреса громадської приймальні:
м. Кам’янець-Подільський,
Вул. Князів Коріатовичів, буд. 7-Б
Графік роботи: пн-пт 09:00 – 18:00
Громадська приймальня депутатки Хмельницької обласної ради,  керівниці  фракції «За конкретні справи» Уляни Ткаченко

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *