Держава знизила ціну на газ для населення: скільки доведеться платити з 1 лютого

Відповідне рішення уряд ухвалив 18 січня.

Сьогодні, 18 січня, Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні розглянув питання зниження ціни на газ для населення, повідомляє видання “Є”. Як зазначив під час засідання прем’єр-міністр Денис Шмигаль, уряд прийняв рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ для населення на рівні 6 гривень 99 копійок за кубометр газу блакитного палива.

«Така ціна буде діяти на час до завершення опалювального сезону або до завершення карантину, – зазначив прем’єр. – Вище цієї ціни постачальники газу не зможуть піднімати ціну».

Він також зазначив, що субсидій на підтримка продовжиться в повному обсязі. За словами Дениса Шмигаля, в Україні субсидію отримують 3 мільйони домогосподарств.

Прем’єр також додав, що питання тарифу на розподіл газу, тобто його транспортування, також беде врегульовано і тариф не буде вищим, ніж 1,79 гривні за метр кубічний. Це рішення очікують від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг вже найближчим часом.

Нагадаємо, з 1 січня вартість природного газу для мешканців Хмельниччини підняли майже до 10-гривень. Також змінився тариф на послуги розподілу природного газу для населення. Відповідне рішення затверджене постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 30 грудня 2020 року. Відтак, згадно з постановою, кінцева вартість доставки одного кубічного метра газу для споживачів «Хмельницькгазу» з січня становить 1,99 гривні, тоді як раніше була 1,104 гривні за один метр кубічний на місяць.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*