Директор «Будальянсу» про зсув грунту: “те, що може виникнути подібна ситуація, розумів відразу”

Директор «Будальянсу» про зсув грунту: “те, що може виникнути подібна ситуація, розумів відразу”
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

За попередніми висновками, загрози руйнування будинку по Кармелюка, 4/2 немає, але наразі розглядається питання про відселення мешканців на одну добу.

За цей час забудовник сусідньої ділянки має провести роботи, які не допустять продовження зсуву. Весь цей час на місці працюватимуть усі відповідні служби.

Директор підприємства «Будальянс», що зводить багатоповерхівку поруч, пояснює: про те, що може виникнути подібна ситуація, розумів відразу:

«Ми тут збудували вже не один будинок, кожен з них має підпірні стінки і дренажні системи, як того вимагають норми, – каже Іван Крутілко. – Коли розпочали будівництво біля Кармелюка, 4/2, передбачили у своєму проекті і облаштування підпірної стінки та зливових мереж для того будинку, хоча це мав зробити його забудовник. Так сталося, що в процесі робіт відбувся той зсув, якого й боялися. Зараз ми пришвидшили роботи з облаштування підпірної стінки і повністю завершимо її за два тижні. Перед початком будівництва ми зустрічалися із мешканцями Кармелюка, 4/2, узгодили свої плани. Наш проект пройшов державну експертизу, я гарантую, що він не просто не завдасть шкоди будинку поруч, а й навпаки, зробить його безпечним. Не маю уявлення, як ДАБІ прийняла його у експлуатацію».

Ділянка, на якій зводить будинок «Будальянс», не є у комунальній власності, а належить Державній службі зовнішньої розвідки.

Наразі в міській раді триває засідання комісії ТЕБ і НС, а причини зсуву вивчають експерти.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *