Хмельницький міськрайонний суд відсторонив Віталія Кавуна від посади директора міського комунального підприємства «Хмельницькводоканал» до 17 вересня 2021 року.

Про це свідчить ухвала від 20 липня, – пише НГП.

Слідчі Головного управління Нацполіції в Хмельницькій області 19 липня повідомили посадовцю підозру у вчиненні кримінального правопорушення за ч. 2 ст. 367 КК України (“Службова недбалість”). Його звинувачують у завданні майнової шкоди територіальній громаді на загальну суму 3 млн 736,5 тис. грн.

Мова про укладання договору підряду з виконання будівельно-монтажних робіт «Реконструкція системи знезараження питної води ВНС-9 по проспекту Миру, 36/2А у м. Хмельницький» вартістю 11,65 млн грн, який підписав пан Кавун зі столичною «Науково-виробнича фірма «Екологія України» за результатами тендера. Далі керівник комунального підприємства підписав документи для оплати виконаних підрядних робіт, в яких містилися недостовірні відомості.

В судовій ухвалі зазначено, що, перебуваючи на посаді, посадовець матиме реальну можливість вчинити дії, спрямовані на знищення документів, що знаходяться у «Хмельницькводоканалі» та мають чи можуть мати значення для досудового розслідування; може впливати на свідків його злочинної діяльності; продовжити протиправну діяльність; іншим чином протиправно перешкоджати кримінальному провадженню.

Читайте також: На Хмельниччині з квітня розшукують чоловіка

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *