У Хмельницькому 17 лютого відбулося відкриття фотовиставки «Революція Гідності: погляд серцем». Автором виставки є фотохудожниця, авторка вітчизняних та закордонних фотовиставок, Мирослава Безман. Експозиція приурочена до річниці перемоги Революції Гідності.

На подію завітало чимало людей, серед них і представники влади. Фотовиставку відкрили урочистими привітаннями, спогадами часів Майдану, а також на завершення усі виконали Державний Гімн України.

Проєкт показує особистий погляд авторки через об’єктив на події Євромайдану. Тут зібрані фотографії з осені 2013 року по 24 лютого 2014 року.

На виставці представлені фото людей та репортажі з місця подій. Авторка світлин каже, фотографувала серцем.

«Я дуже хочу щоб тут читалася ціла історія, ціла розповідь. Я буду вдячна людям, які зможуть розказати мені що вони побачили, бо я бачу щось своє, в мене є свій певний посил і я буду рада якщо кожний побачить тут свій сенс… На майдані були такі люди, такі особистості, такі чисті душі, що вони надихали. Вони мене надихали і надихають дотепер», – розповідає фотохудожниця Мирослава Безман.

Вона ж періодично приїжджала на майдан та робила різноманітні світлини. Крім цього авторка експозиції тиждень працювала волонтеркою у Михайлівському монастирі, готувала тривожні сумки для медиків. Наразі ж Мирослава працює як фотограф-фрілансер і займається підприємницькою діяльністю.

Фотовиставка організована за участі Національного музею Революції Гідності  триватиме з 17 лютого по 1 березня 2022 року. Виставка про Майдан Мирослави Безман вже встигла помандрувати світом – її експонували в Україні, Італії (Венеція, Вітторіо Венето, Удіне, Конельяно) та Ірландії (Дублін).

Читайте також: Триває прийом заявок на конкурс «Неймовірні села України» з призовим фондом у 100 тис грн

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *