Додаткової тисячі від уряду пенсіонерам доведеться зачекати

Додаткової тисячі від уряду пенсіонерам доведеться зачекати
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

На Хмельниччині уже активно дораховують обіцяні урядом доплати. Першими підвищення отримають пенсіонери-довгожителі. Ті, кому за 80-т, можуть вже з квітня розраховувати на щомісячну доплату у 500 гривень. На території Хмельниччини таких – понад 53 тисячі осіб. У всіх цих людей пенсія не перевищує розміру середньої заробітної плати в Україні, а це – 9205 гривень, повідомляє ТВ7.

Це – разом із доплатою. Власне, її пенсіонери-довгожителі отримають вже у квітні. Відповідні нарахування уже проведені. А, от, чи пощастить іншим пенсіонерам, котрим Президент пообіцяв по тисячі – залежить від народних обранців. Постанова Кабміну є, змін до бюджету – лише чекають. Якщо їх приймуть найближчим часом, доплату, кажуть, також встигнуть провести цього місяця. В пенсійному фонді наголошують, це – одноразовий плюс до пенсії тим, у кого вона менша за 5 тисяч.

100-відсотково у квітні більші пенсії отримають пенсіонери, які працюють. В пенсійному фонді уже провели перерахунок для 40 тисяч осіб, з них лише 11-ть матимуть плюс до виплати. В середньому це – 130 гривень.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *