Дорога до моря відкрита! Укрзалізниця відновлює рух на Південь

Дорога до моря відкрита! Укрзалізниця відновлює рух на Південь
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Частково відновлюються маршрути трьох потягів на Південь

В межах безпеки внаслідок коронавірусної інфекції COVID-19 за погодженням регіональних комісій з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій призначається курсування (частково відновлюється) трьох поїздів, передає Depo.Хмельницький.

Відновлюють такі маршрути

– 282/281 Хмельницький – Генічеськ, відправленням з Хмельницького по парних числах з 8 липня, з Генічеська 9 липня. Поїзд курсуватиме через Вінницю, Козятин, Київ, ім.Т.Шевченка, Знам’янку, Дніпро, Запоріжжя, Мелітополь, Новоолексіївку.

– 110/109 Львів – Херсон, відправленням зі Львова та Хмельницького щоденно з 3 липня, з Херсона з 4 липня.
Поїзд курсуватиме через Тернопіль, Жмеринку, Вінницю, Білу Церкву, Миколаїв.

– 086/085 Львів – Новоолексіївка, відправленням зі Львова та Хмельницького з 5 липня по 12 вересня щоденно, далі через день. Поїзд слідуватиме через Жмеринка, Вінницю, Білу Церкву, Знам’янку, Дніпро, Запоріжжя та Мелітополь.

Окрім зазначених поїздів, що слідують через Хмельницький відновлюють курсування потягиХарків – Херсон, Ковель – Новоолексіївка, Харків – Бердянськ.

Поїзди проходять посилену дезінфекційну обробку перед та після рейсу. Також посилено обробку постільної білизни під час прання. У кожному вагоні встановлено санітайзер, яким можуть користуватися пасажири. Поїзні бригади забезпечені засобами індивідуального захисту, пройшли відповідні інструктажі та медогляд.

Для посадки в поїзд пасажири обов`язково повинні вдягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал та при посадці до вагона. З огляду на заходи безпеки пасажирам рекомендовано якнайменше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не пропонуватимуться напої та кондитерські вироби.

Нагадаємо, “Укрзалізниця” з 26 червня відновила рух потягів зі Львова до Києва та Одеси.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *