Мама викраденого хлопчика Тимофія Говорова Катерина чатувала під будинком свого колишнього чоловіка два з половиною роки. Її сина тримали у заручниках родичі 800 днів. Тато, бабуся та її співмешканець утримували дитину навіть після рішення Верховного суду.

Допомогти жінці бодай потримати на руках та побачити власного сина не могли ні поліція, ні  виконавча служба, ні ювенальні інстанції країни. Ніхто не міг дати раду, здавалося б, цій простій історії  у маленькому містечку Нова Ушиця.

Одного разу, згадує жінка, Тимофійко ледь не випав з балкона 5-того поверху. Проте, мати ніяк не могла вплинути на ці всі події, їй залишалося надіятись на те, що ця ситуація все ж вирішиться щасливо для неї та для її дитини. До визволення дитини журналісти залучили найвищих посадовців країни, розповідають у сюжеті ТСН

Ця абсолютно неприйнятна робота державної машини в регіонах врешті була оцінена  високим керівництвом у столиці. Максиму Говорову вручили підозру і скоро над ним буде суд за невиконання рішення суду. Втім, проблема у тому, що навіть, якщо ви підете до суду і виграєте справу – рішення виконувати нікому.

“В Україні величезне проблема з виконанням рішення суду”, – зазначив радник очільника МВС Антон Геращенко. – На державній службі працюють немотивовані люди, які працюють за принципом – я ж все рівно зарплатню отримую, навіть якщо не виконаю рішення суду”.

Втім, матеріальної «мотивації» у виконавчій службі замало, офіційно платять 6 тисяч гривень. Тому виконавець навряд чи буде поспішати вирішувати проблему клієнта. А купити малооплачуваних людей, щоб вони  на роки забули про судові рішення, теж можна за цілком скромну суму. Звісно, все це призвело до того, що у державні виконавці йдуть неохоче. Проте, під пильним оком журналістів і за наявності правильно поставлених задач зверху життя Тимофія і його мами різко змінилося.

Дитину почали справді шукати. Заступник міністра юстиції Андрій Гайченко взяв цю справу під особистий контроль. Хлопчика  знайшли у готелі за 500 кілометрів від Києва. Тимофійка переховувала бабуся Раїса Говорова з своїм співмешканцем Ігорем Князєвим у Карпатах.

“Я не повірила, коли взяла його на руки. Він виявився важчим, ніж я думала. У мене підкошувалися ноги, я кілька разів хотіла себе ущипнути”, – зізнається Катерина. Розповіла жінка у інтерв’ю ТСН.  

А Тимофійко, був найщасливішим хлопчиком, який нарешті побачив та зміг обійняти свою рідну маму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *