Дунаївці готуються до Першої ліги. Стадіон уже має майже 2 тисячі місць. Роботи тривають

Директор ФК «Епіцентр» (Дунаївці) – одного з лідерів групи «А» другої ліги, Микола Кулик, в ексклюзивному інтерв’ю Meta-ratings.com.ua розповів про плани подолян на весняну частину сезону.

Мета не зазнала змін: завоювання путівки до першої ліги. Незважаючи на статус дебютанта змагань під егідою ПФЛ, «Епіцентр» гідно виступав восени і за втраченими очками саме він був поза конкуренцією.

Одночасно докладав зусиль, щоб і клубна інфраструктура відповідала вимогам дня. Днями повністю завершили установку 1500 пластикових сидінь на трибунах стадіону «Колос», введений в дію адміністративний корпус з готелем для футбольної команди на 30 місць. Необхідну підтримку надали народний депутат України Олександр Герега та голова міськради Веліна Заєць.

Що стосується підготовки до нових випробувань, то 4-5 січня футболісти «Епіцентру» проведуть міні-збір, через двадцять днів відновимо тренувальний процес.

Заключний етап підготовки відбудеться в Туреччині.

Команду покинули Володимир Сениця, Андрій Апанчук і Святослав Лаврук.

Плануємо посилитися 4-5 новобранцями, з досвідом виступів у першому дивізіоні ».

Нагадаємо, що після осінньої частини сезону «Епіцентр» займає в групі «А» другої ліги третє місце, набравши 24 очка і маючи один матч в запасі.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*