150 переможців учнівських олімпіад з навчальних предметів і 120 – 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН впродовж року отримуватимуть стипендії Президента – 2600 грн на місяць.

Серед стипендіатів кам’янчанин, нині студент І курсу Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» Марк Зегельман та учень 10 класу Кам’янець-Подільського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Каленик Іванцов.

– Мені дуже приємно, що цьогоріч премію все ж здебільшого отримують учні 8-11 класів – вас тут 140 з 270-и, а це більша частина. Не менш приємно, що сьогодні ми маємо 47 стипендіатів, що отримують стипендію вже вдруге. 5 стипендіатів вибороли таку нагороду вже третій рік поспіль. Я вважаю надзвичайно важливим, що ми маємо переможців, що отримують стипендію декілька років поспіль. Адже стипендія Президента України – це визнання не лише вашого таланту та потенціалу, а й працьовитості. Найголовніше – не зупинятися на досягнутому та розвиватися далі, – зазначила міністр науки і освіти Ганна Новосад.

За матеріалами часопису “Ключ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *