День, що ідеально підходить для кардинальної зміни долі, виконання найзаповітніших бажань та будування планів на наступний рік.

21 грудня 2021 року буде найкоротшим. Сонце на День Зимового сонцестояння опуститься максимально низько, та на нас чекатиме найкоротший день та найдовша ніч. Цей час особливий, можна навіть сказати, чарівний, коли варто розпочинати важливі справи. Якщо ви давно про щось мріяли або старанно виношували якийсь проект, старт його реалізації слід призначити на 21.12.12. Справа, початок якої припадає на цю дату, приречена на успіх.

Саме на честь Денного небесного світила наші пращури влаштовували народні гуляння та світлі ритуали. Задобрити Сонце, щоб у наступному році був добрий урожай – такий сенс стародавні люди вкладали у свято Зимового сонцестояння. Сьогодні ми також можемо використати сильну енергетику цього дня, щоб залучити до свого життя благополуччя, здоров’я, щастя та удачу. А також досягти здійснення заповітних бажань. Магічна дата Дня Зимового сонцестояння 2021 року – 21.12.21 – посилює ефект вашого запиту до Всесвіту. Наші пращури дуже шанували День Зимового сонцестояння. Саме це свято асоціювалося у давніх слов’ян із моментом зародження Нового року.

Отже, що можна і потрібно робити 21 грудня, аби весь наступний рік на вас чекав успіх:

  •    Цього дня потрібно розплатитися з боргами та скласти список головних цілей на наступний рік.
  •    Не варто забувати про свій духовний розвиток, це чудовий час для медитації. Також треба заповнити останні сторінки книги-життя року, що минає, і відкрити новий розділ.
  •    21 грудня можна залучити до будинку гроші, причому досить великі суми.
  •    Важливо подякувати Всесвіту за всі уроки, які він підніс. Цього дня добре зайнятися благодійністю, пожертвуваннями, надати допомогу нужденним. Годувати бездомну кішку чи пташок у дворі – теж вважається доброю справою.
  •    Можна сміливо наряджати ялинку, проте прикрасьте її незвичайними іграшками: хочете дитину – повісьте на ялинку пупсика або дитячу соску; хочете зустріти другу половинку – повісьте іграшку у вигляді серця; бажаєте стати багатшими – зробіть гірлянду з купюр; ну а якщо мрієте про велику хату, то підійде іграшковий будиночок.
  •    Загадайте бажання, надіславши своє прохання до Всесвіту. Саме сьогодні, в сакральний день 21.12.21, ваша щира мрія може розпочати свій шлях до здійснення. Але ваші наміри та бажання мають бути світлими та чистими.
  •    Проведіть день із друзями, рідними, близькими вам за духом людьми. Ця зустріч наповнить вас необхідним ресурсом.

Як ж позбутися проблем та негативу у цей магічний день:  

  •  Подумайте, що ви прокинулися вранці без всіх своїх проблем, неприємностей, хвилювань, труднощів на роботі. Душевний настрій покращиться, після чого весь негатив піде з життя.
  •  Також хороший метод – рівно о 12:12 написати швидко все, чого ви хочете позбутися, і встигнути протягом цієї хвилини розірвати листочок на дрібні частини.

У цей день, як і в будь-який інший,категорично не можна бажати зла будь-кому, інакше воно може повернутися в триразовому розмірі. А також не варто лінуватись у цей день, навпаки необхідно провести його максимально весело та позитивно.

Бажання потрібно загадувати щиро, і протягом дня неодноразово візуалізувати задумане. Також можна написати цілі на листочку, детально описавши їх. Загадати можна у час коли на годиннику буде 12:21, 12:12 та 21:12, ці хвилини золотий час для проговорення своїх бажань. 

Отож, нехай ваші мрії здійснюються, а кожний день в Новому Році буде насичений, щасливий та цікавий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *