Стабільно демонструє зростання підтримки серед українців Юлія Тимошенко. Довіра людей до лідерки «Батьківщини» збільшується завдяки її професійності та послідовності у захисті соціальних прав та інтересів громадян. 

Про це на своїй Фейсбук-сторінці пише політичний експерт Михайло Чаплига.

«Можу привітати Юлію Тимошенко з упевненим зростанням вже 2 місяці. Тема захисту землі дає свої результати. І судячи з усього, буде ще більше активізуватися», – робить припущення експерт.Він також схвально оцінює ініціативи команди Тимошенко щодо запровадження мораторію на підвищення тарифів, про що нещодавно лідер «Батьківщини» публічно заявила на своїй сторінці у Фейсбук.

«Фраза Тимошенко, що «гірше тих, хто безконтрольно підвищує тарифи, тільки ті, хто це виправдовує» гідна цитатника», – вважає Чаплига.

Нагадаємо, останнє дослідження «Рейтингу» показало, лідерка «Батьківщини» випереджає президента за динамікою збільшення довіри – за останні пів року вона додала до свого рейтингу 5%.

Водночас, опитування КМІС зафіксувало, що у випадку парламентських виборів, команда Юлії Тимошенко показала б кращий серед опозиційних сил результат, поступившись у загальному заліку лише президентській «Слузі народу». Також «Батьківщина» вимагає від влади запровадити мораторій на підвищення тарифів і негайно ухвалити розроблені депутатами фракції законопроєкти, які пустять на потреби людей газ вітчизняного видобутку та найдешевшу атомну електроенергію.

«Це дозволить не підвищувати, а навпаки, суттєво знизити тарифи», – переконана Юлія Тимошенко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *