English Helen Doron – знайомство з унікальною методикою вивчення англійської для малюків

Все геніальне просте, так само й метод Хелен Дорон для вивчення англійської мови.

Він був заснований на розумінні особливостей розвитку маленьких дітей. Ще років 50-70 тому панувала думка, що занадто раннє навчання іноземних мов лише вносить плутанину, і не дозволяє повноцінно опанувати ні англійську мову, ні рідну.

Навчання у міжнародному навчальному центрі “Англійська Хелен Дорон” у Хмельницькому доводить, що найкращий час для початку вивчення іноземної мови – з 3-х місячного віку. Місцеві курси Хелен Дорон – одна з філій світової мережі, які налічує в Україні уже понад 70 центрів.

Англійська з дитинства – це можливо і необхідно

Сучасні ґрунтовні дослідження доводять доцільність методики викладання англійської мови з раннього віку. Багаторазове повторення викладачем англійських слів, фраз та часто вживаних висловів допомагає малюкам ефективно запам’ятовувати нову інформацію. Заняття англійською мовою проводяться у захопливій ігровій формі. Ігри підбираються відповідно до віку дитини.

Висока ефективність методики Англійська Хелен Дорон

Настає мить, коли малюк починає вимовляти перші склади, прості слова – одночасно рідною та англійською мовами. І далі так само природно малюки засвоюють нову інформацію – назви предметів, а передовсім – розмовну англійську. Викладачі в центрі вивчення англійської Хелен Дорон у Хмельницькому допомагають поставити вимову. Однак вони не фокусуються на помилках, а натомість мотивують дітей.

Унікальні програми для кожного рівня знання англійської

Спеціальні курси вивчення англійської мови для різних вікових категорій, крім того, орієнтовані на всебічний розвиток дітей.

  • Англійська з народження – вивчення мови в ігровій формі, розвиток слуху, уваги, дрібної моторики.
  • Основи англійської мови для дошкільнят – курси розмовної англійської, розширення словникового запасу, запам’ятовування віршів і пісень. Засвоєння повсякденної лексики та розмовної мови – це запорука вивчення англійської.
  • Англійська для школярів 6-12 років – вільне спілкування, основи граматики, аудіювання.
  • Курс англійської для підлітків – поглиблене вивчення мови з використанням молодіжної тематики.

Англійська з нуля – ранній інтелектуальний розвиток дитини

Уроки англійської мови у міжнародному навчальному центрі у Хмельницькому допомагають сприйняти іноземну мову як другу рідну. English стає мовою вираження почуттів, мислення без попереднього уявного перекладу. Завдяки повному зануренню в англомовне середовище діти не займаються зубрінням слів і фраз, а вільно спілкуються між собою і з викладачем, легко переходячи з однієї мови на іншу.

Random Posts

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*
*