Влада не збрехала про закінчення “епохи бідності” у своїх передвиборних обіцянках, однак не уточнила, для кого саме ця епоха закінчиться, а судячи із запропонованих коаліцією змін до бюджету на 2021 рік, завдяки державі життя на краще пропонують змінити хіба що для депутатів-мажоритарників, заявив нардеп Ярослав Железняк.

“Представники коаліції внесли законопроект про виділення 12 млрд грн на субсидії. Здається, велика сума. Але якщо порахувати, скільки це буде для кожного громадянина-субсидіанта, виходить 4137 гривень до кінця року. Для кого ж тоді закінчилася “епоха бідності”?” – говорить Железняк.

Народний депутат проаналізував всі пропозиції законопроекту щодо змін видатків у бюджет-2021. Він звернув увагу на те, що замість того, щоб погасити борги, збільшити субсидії, нарешті покрити виплати медикам, які борються з коронавірусом, 4 млрд грн заклали на округи депутатів-мажоритарників.

“Округів загалом 250, і якщо розділити серед них 4 мільярди, то виявляється, що субсидіанти отримають 4000 гривень, а депутати на свої округи – по 16 млн грн. Зовсім несправедливо складається. Можливо, варто замість депутатів віддати гроші безпосередньо людям? Щоб точно не загубилися на шляху між депутатами та людьми”, – обурився Железняк.

Читайте також: Депутати Хмельниччини вимагають зменшити тарифи на газ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *