Фермер з Хмельниччини погрожував вбити себе в центрі Тернополя. Відео

Фермер з Хмельниччини погрожував вбити себе в центрі Тернополя. Відео
Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

У Тернополі невідомий чоловік видерся на верхівку рекламної конструкції, облив себе пальним, накинув зашморг на шию та погрожував підпалити себе, повідомляє «TeNews».

З’ясувалося, що до таких радикальних заходів вдався фермер із Хмельниччини, аби привернути увагу громадськості до майнового конфлікту, через який втратив значну суму коштів.

[wpsurveypoll id=”1375613369″ style=”flat”]

Фермер Анатолій Землинський стверджує, що у 2014 році рейдери захопили велику кількість урожаю кукурудзи з його фермерського господарства “Дзеленецьке”. Справу розслідували у Волочиському районі, згодом перевели до Хмельницького.

Такий вчинок чоловіка здійняв справжній переполох у Тернополі. До фермера, який хотів вкоротити собі віку, піднялися для переговорів, зняли з його шиї мотузку та вмовили спуститися.

За словами фермера, на нього почали тиснути, погрожували фізичною розправою та били. Побоюючись того, що у його справі не буде об’єктивного та неупередженого розслідування, він вимагав  передати слідство в одну з областей. Зі слів чоловіка, саме в Тернополі її розслідування призупинили, а згодом передали у Рівненську область.

“Події були ще в 2014 році на території Хмельницької області. Тобто ця справа триває 6 років. Її розслідували різні органи досудових розслідувань на територіях кількох областей.

Маємо справу за фактом заволодіння врожаєм, за фактом розбою і перевіряється факт нанесення тілесних ушкоджень. Прокурори вже вивчили доказову базу, яку збирали інші органи досудового розслідування. Це складна справа. Тим більше, що події були давно”, – повідомив головний прокурор області Петро Бойко.

Окрім розгляду кримінальних справ, в яких цей чоловік був потерпілим, тривали також майнові спори за його участі в господарських судах. Він їх програв, тому має сплатити значні кошти.

Share this...
Share on Facebook
Facebook
0

Хмельницькі новини

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *